E-posta Aboneliği
* Email
Ad Soyad 
Abone ol
 
Müşteri Yorumları
Çok Hızlı Kargo
«Merhaba ürünü sipairş ettim ve kullandım.Migren ağrısı çektiğim halde çok faydasını gördüm tavsi ...»


Ahmet istanbul

Dervital Mucize Varis Masaj YAĞI 5'Li SET Şişedeki Mucize
Dervital Mucize Varis Masaj YAĞI 5'Li SET Şişedeki Mucize Dervital Mucize Varis Masaj YAĞI 5'Li SET Şişedeki Mucize

Dervital Mucize Varis Masaj YAĞI 5'Li SET Şişedeki Mucize

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Dervital
Ürün Kodu: Dervital Vrs5
Stok Durumu: Ön Sipariş

Gerekli
KDV Dahil:
259,00TL
Dervital Masaj ve Vücut Bakim Yaglari RESMİ SATIS SİTESİ www.dervital.com-Mucize urunler..
 
Ürün Videosu İçin TIKLAYINIZ....
 
 

Dervital Varis Masaj YAĞI 250cc 5'li SET Şişedeki Mucize

Meşhur İranlı Aktarın 30 yıllı Aşkın şifalı bitkiler alanında yaptığı uzun çalışmalarını Orta Asya ve İran Şifalı Bitkileri üzerindeki araştırmaları ile desteklemesi neticesinde elde ettiği bilgilerini Bio Enerji alanındaki 20 yılı geçik uzmanlığı ile birleştirerek meydana getirdiği Şifalı masaj yağları,dervital adıyla %100 doğal yenebilir,içilebilir masaj yağı olarak üretilmiştir.İçeriğindeki Bitki özleri,meyve ve dağ bitki recineleri ile harika bir zenginliğe sahip olan Dervital Varis masaj yağı,bütün Damar daralmaları,veya damar genişlemeleri ile vücuda ykırı cilt tahrişlerinde Cerrahi operasyon ve kimsayal ilaçlara ihtiyaç duymadan varis sorunlarını giderme noktasında harika çözümlere kavuşmanıza yardımcı ve bedeni rahatsızlıklarda büyük etkiye sahiptir.
Dervital Masaj yağları %100 bitkisel yağlardan elde edildiğinden içeriğinde Kimsayal madde veya katkı madde barındırmaz.Dervital Masaj yağları TÜRKİYEDE ŞİFALI BİTKİLER ALANINDA SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLI İLK Üründür.
Türkiyede Mart 2015 Sonu itibarı ile Satışa Sunduğumuz Dervital ürünlerini Resmi Satış Sitemiz www.dervital.com üzerinden satışını yapmaktayız.Aynı zamanda www.urunpazari.net Üzerinden de satılmaktadır.Bu siteler dışında bizim iznimiz dışında satılması içerik ve bilgilerinin kullanılması Telif Hakkı kanunu gereği Yasak Olup,Devital Satmak isteyen Değerli satıcılarımızın bize 0535 942 60 14 numaralı telefondan veya www.dervital.com ile www.urunpazari.net üzerinden ulaşmalarını rica ederiz.
Dervital Varis Yağı ile varislerinizden kurtulmanız mucize olmaktan çıkabilir sizde dervital varis yağını kullanın memnun kalmadığınızda paranızı iade ediyoruz

Dervital Varis Masaj YAĞI 250cc Etkileri

Dervital varis yağı yenilebilir doğal bitki yağlarından elde edildiğinden göz ve tüm hassas bölgelere rahatca sürülebilir.Varis masaj yağının Varislere olan ektikisi Mücize denecek kadar fazladır.
Dervital Varis yağı Varis sonucu genişleyen damaralrın daralması ve damarlarda oluşan morluk,kaşıntı,tahriş ve varisin diğer özellikleri olan tutulma,yürüme zorluğu ve damarlarda ki kanın toplanmasına engel olan kapakcıkların kapanmalarının önleyebilmektedir.Ayrıca Dervital varis yağı varisle genişleyen veya toplanan damarların kullanıma başladıtan 1 hafta sonra yavaş yavas açılmasına ve daralmasına büyük destek vermektedir.Dervital varis yağı düzenli kullanım sonucunda içeriğinde herhangi bir Ağrı kesici,uyuşturucu veya kimyasal madde içermediğinden 2 ay içerisinde etkisini büyük oranda göstermektedir.Dervital varis yağı ile varisler Artık bayanların veya yaşlıların sorunu olmaktan çıkıabilir.

Dervital Varis Masaj YAĞI  Şişedeki Mucize Ürün İçeriği

Çörek otu yağı,Zeytin yağı,Biberiye,karanfil,Kantoron,okaliptus,Adaçayı,buğday,susam ve herbal oil
olive oil,rosemary,cloves,bolack seed,arano's beard,eucalyptus,sage,sesame,wheat and herbal oil

Dervital Varis Masaj YAĞI Kullanım Şekli

Dervital Varis yağını Sabah Ve Akşam Olamak üzere Günde 2 Defa ağrı ve sorun olan bölgeye 2-3 damla kadar damlatıp 10-15 dakika parmak uçları ile dairesel masaj yaparak yağın ağrı veya rahatsızlık olan alandan cilde nufuz etmesi sağlanarak uygulanır.Kullanılmaya başlandığı ilk hafta etkisini gösterir.Ortalama olarak 2 ay kullanımı tavsiye dilmektedir.
 
Varis NEDİR?

Bacaklarımızdaki toplardamarların uzamış, genişlemiş, kıvrılmanmış, kapakçıkları yetersiz hale gelmesine varis denir. Varis vücudumuzdaki tüm yüzeyel toplardamarlarda olabilir, ancak varis deyimi sadece bacak toplardamarları için kullanılmaktadır.
Bacak toplardamarları yüzeyel ve derin toplardamar sistemleri ve bu iki sistemi bağlayan birleştirici (kominikan) toplardamarlardan oluşur. Toplardamarlar kanın kalbe geri dönüşünü sağlayan bir sistemdir. Temiz kan kalbimizin pompa etkisi ile atardamarlar aracılığı ile vücuda kolayca yayılır, ancak kirli kanın toplanması daha pasif bir sistemle olur ve bu sistem en çok bacaklarımızda zorlanır. Bu sistemin en önemli elemanı bacak kaslarının kasılmasıdır. Ayrıca toplardamarların içindeki kapakçık sistemi ve atardamar basıncının kılcal damarlara yansımasıda kanın geri dönüşünü kolaylaştırır. Bu nedenle hareket, toplardamarların boşaltılmasında en önemli faktördür.Varis Yaşlı bayanlar ve hamilerlerde haraket ve kiloya bağlı olarak bazen %70-80 civarında bile görülebilmektedir.
Toplumun genelinin yaklaşık %15 ile %20’sinde alt bacaklarda mutlaka varisli damarların oluştuğu tahmin ediliyor. Özellikle 50 yaşından sonra kadınlarda ve şişmanlarda daha sık görülür. Bu durum, niçin gebeliğin alt bacaklarda damar basıncı artışına neden olduğunu göstermektedir.

Varisin Nedenleri

Nedeni tam olarak bilinmemekle birlikte, varis oluşumunda şu nedenlerin rol oynadığı belirtilmektedir.

 • Yaş: Yaş ilerledikçe özellikle 40 yaşın üzerinde, toplardamarların ve kapakçıklarının zayıflamasına bağlı olarak daha sık varis görülür.
 • Cins: Kadınlarda, kadının alt karın içi organlarının ve toplardamarlarının yapısı ve adet sırasında kanın geri dönüşündeki artış gibi nedenlerle daha sık görülmektedir.
 • Kalıtım: Varisli anne yada babanın çocuğunda varis görülmesi olasılığı yüksektir. Bu toplardamarın doğumsal olarak zayıf geliştiğini düşündürmektedir.
 • Gebelik: Gebeliğin özellikle ilk aylarında ortaya çıkmaktadır. Bunun kesin nedeni izah edilememekle birlikte, oluşan hormonal değişiklikler ve ana rahminin büyümesi ile kanın toplardamarlardan aşırı geri dönüşü ve o bölgede göllenmesi, sonucu olabileceği söylenmektedir.
 • Şişmanlık: Şişman insanlarda karın içi basıncın fazla oluşu ve bunun toplardamarlar üzerine yaptığı baskı nedeniyle eğer kişisel bir yatkınlıkda varsa varis görülme olasılığı sıktır.
 • Meslek: Uzun süre ayakta kalmak zorunda kalan kişilerde varis daha çok görülmektedir.
 • Ayrıca enfeksiyon, travma, çorap lastiği, jartiyer gibi çeşitli nedenlerin varise yatkınlığı olan kişilerde varis gelişmesini kolaylaştırdığı söylenmektedir.
 • Buraya kadar anlatılanlar asıl konumuz olan Primer (birincil) yani sadece yüzeyel toplardamarların kendini ilgilendiren varisleri özetlemektedir. Sekonder (ikincil) varisler derin toplardamarların pıhtı ile tıkanması ve kapakçık sistemlerinin bozulması ile ortaya çıkar ki tedavisi daha farklıdır.
Varisin Belirti Ve Çeşitleri
 • Bacak damarlarında belirginleşme
 • Damarların ciltten kabarıklaşmayla birlikte kıvrımlı hal almaları
 • Ağrı
 • Kaşıntı
 • Özellikle geceleri artan yanmalar
 • Kramplar
 • Dolgunluk ve/veya huzursuzluk hissi farklı derecelerde hissedilebilir.
 • Varisin Derecelendirilmesi
 • Kılcal varisler: Deriden çıkıntı yapmayan, çapları 1-2mm den küçük olan kırmızı-mor renkli varislerdir.
 • Orta boy varisler: Deriden hafif çıkıntı yapan, yeşil renkli, çapları 2-4 mm arasında değişen varislerdir.
 • Büyük varisler: Deriden bariz çıkıntı yapan, çapları 4-15mm arasında değişen varislerdir. Daha büyük varislerde Ciltte yaralar ve ileri düzeyde hastalıklar meydana gelebilmektedir.

Dervital Varis Masaj YAĞI 5'li SET Şişedeki Mucize dervital doğal ürünlerinin Resmi satış sitesi dervital.com

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:www.dervital.com-Şişedeki Mucize Toptan Ve Perakende Satis Merkezi..! © 2018