Gizlilik İlkeleri

www.dervital.com’un (Ürünpazari Bilişim Hizmetleri) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir.
dervital.com’u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

dervital.com Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tüm fikri ve diğer haklar ve mülkiyet hakları dervital.com’a aittir.

dervital.com sitemizde yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Dervital.com'da üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için hizlial.com tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir.
Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgileriniz Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin dervital.com ve iş ortakları tarafından eşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir,
Dervital ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.

dervital.com’dan sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi dervital.com’dan yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.

Dervital.com belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış hedef kitlelerine eposta, sms ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız email yoluyla bize ulaşarak e-posta listesinden çıkabilirsiniz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ürünpazari Bilişim Hizmetleri
Adres: Pınar Mah.1577.Sok.No:9/2 Esenyurt/İSTANBUL
Telefon: 0535 942 60 14 - 0212 596 87 65
E-Posta:izzet313@gmail.com

www.dervital.com-Şişedeki Mucize Toptan Ve Perakende Satis Merkezi..! © 2018