DOĞADAN GELEN MUCİZE-Dervital Masaj Yağları

DOĞADAN GELEN MUCİZE-Dervital Masaj Yağları

DOĞADAN GELEN MUCİZE-Dervital Masaj Yağları

DOĞADAN GELEN MUCİZE

 
DOĞADAN GELEN MUCİZE Iğdır’da ikamet eden değerli bir takipçimizle sağlık adına sıra dışı röportaj gerçekleştirdik.Nerede olursak olalım arada ki...
 
 
  •  
  •  
  •  
yazıyı büyütyazıyı küçült
 
 
DOĞADAN GELEN MUCİZE
OĞADAN GELEN MUCİZEIğdır’da ikamet eden değerli bir takipçimizle sağlık adına sıra dışı röportaj gerçekleştirdik.Nerede olursak olalım arada ki mesafe farkı habere ve haberciye engel değildir.Hayata Dair Herşey Türkiye’nin her noktasında diyebiliriz.Şimdi sizleri fazla merakta bırakmadan konumuza geçelim.

Öncelikle Sayın Mikail Derbendi’ye teşekkürlerimizi sunarız.

 

Doğadan gelen bu mucizeyi ilk ne zaman keşfettiniz?

Bölgenin bilge hekimi olan, Abdulali Derbendi olarak tanınan babamın yanında 36 yıl çalışarak bitkide şifaları öğrendim.12 yıl Orta Asya ve İran’da bu konuda araştırmalar yaptım.Ama yeterli değildi.Çünkü tedavide en önemli olan doğru teşhisti.Maalesef günümüz tıbbı bunu %100 başaramıyor.Bundan ötürü 20 yıl bir enerji üzerinde çalışıp bu ilmide öğrendim.Bu olay benim içinde bir hayal olarak görülebilirdi.Ama imkansız değildi.Şükürler olsun ben bu hayali gerçekleştirdim.

Hastaları nasıl teşhis ediyorsunuz?

Bunun sayesinde hastaya neyiniz var,nereniz ağrıyor sorularını sormadan yakında ve çok uzaklarda ki bütün herkesin sağlık sorunlarını teşhis edebiliyorum.Bunu beni bilip tanıyan herkes şahit olmuştur.81 ilde hasta ve yakınları tarafından tanınmaktayım.

Mucize ilaçtan bize bahseder misiniz?

Dervital adında %100 doğal yenebilir,içilebilir yağ ürettik.Bu yağ,bütün eklem ağrılarını,boyun,bel,diz ağrıları,sinir sıkışmalarını,deride ki yara,yanık,hatta deri altında ki kist tümörlerini de eritip yok etmektedir.

Medya ve basına  neden çıkmadınız?

Şimdiye kadar medya ve basında bütün isteklere rağmen çıkmadım.Çünkü bu iddiam karşısında büyük tepkiler alabilirdim.Sorun tepkilerden kaçmak değil,onlara ayıracak zamanımın olmamasıdır.

 

Bütün dünya uzmanlarına,medya da hodri meydan diyebilecek güçteyim.İlk kez Hayata Dair Herşey Ekibi ile paylaşıyorum.

Selam ve dualarımı sunarım..

 

www.dervital.com-Şişedeki Mucize Toptan Ve Perakende Satis Merkezi..! © 2018